Referencie

Robíme maximum pre to, aby ste sa k nám radi znova vrátili.

Ďakujeme

Každá pozitívna referencia nás veľmi teší, negatívne hodnotenie nás nenechá spať na vavrínoch, vždy je čo zlepšovať. Podeľte sa o svoju skúsenosť s Paládiom. 

Skvelá pizza chutná, bohato obložená z čerstvých surovín, vždy horúca. Cesto výborné. Obsluha veľmi príjemná a ochotná. Objednávame si pravidelne. Veľká spokojnosť, len tak ďalej!! Rozhodne odporúčam vyskúšať Big Boss a Big mama za nás top 👍🍕
Martin
Príjemne prostredie, rýchla obsluha, veľké porcie, pizza chrumkavá a šalát s lososom neskutočne dobrý. Obávala som sa kvôli cene, ale neľutujem. Málokedy som niekde spokojná s jedlom, no toto bol zážitok. Určite sa ešte niekedy vrátime 👍
Alena
Fantasticky sme sa najedli. Obrovské porcie jedál a hlavne veľmi chutné. Pizza veľmi dobrá a teplá. Obsluha veľmi milá. Veľký výber jedál. Parkovanie priamo pred reštauráciou. Ďakujeme, veľmi dobre sme sa cítili.
Štefan
Bohatá ponuka jedálneho lístka. Sedieť sa dá vo vnútri a pri dobrom počasí aj vonku, kde sa nachádza aj detsky kútik s preliezkami. Pekne je to zariadene. Masívne sedenie vonku je dosť komfortne. Mala fontána umocňuje dojem. Určite sa vrátime a dobre sa najeme.
Katarína
Jedlo perfektne. Jedine čo môžeme skritizovať bola cesnaková polievka aj keď chuť bola fantastická bola studená. Pizza čo sme si objednali domov bola super. Obsluhujúca servírka tiež milá, ochotná. Takže sme boli veľmi spokojní. Odporúčame.
Martina
Pizza naozaj asi najlepšia v meste! Pri objednávke cez donášku som dostal aj Pepsi zadarmo. Veľmi dobrý pomer cena vrs. výkon. Miesto pekné, atmosféra príjemná.
Tomáš
Príjemná reštaurácia s atraktívnym exteriérom (dvorom) aj s detským ihriskom. Dobré jedlá a nadštandardne kvalitné denné menu. Proste skvelé jedlo a skvelé miesto. Personál je naozaj ochotný a priateľský. Odporúčam každému kto má rád pizzu.
Jana

Rezervácia

Radi pre vás zorganizujeme menšiu rodinnú oslavu, posedenie s kolegami, stretávku. K dispozícii máme aj oddelené priestory v súkromí, pre viac informácií nás kontaktujte.

Telefónne číslo